sk   en     de    pl    ru 

INFORMAČNÍ LINKA - 840 810 810

Zavřít X

Montované zateplené haly

haly

haly2

haly3

 

Výhodná cena a minimální provozní náklady

Rozrůstá se vám podnikání a potřebujete levně a rychle rozšířit své výrobní, kancelářské či jiné prostory? Montované zateplené haly najdou uplatnění v mnoha oblastech. Ať už jde o výrobní či prodejní prostory, kanceláře nebo garáže, jízdárny a jiná sportoviště. Pro účely skladování se pak hodí spíše levnější neizolované haly.

Koeficient propustnosti tepla 60mm obvodových izolačních panelů je W/m2 K 0.40, u střešních 60/90mm potom W/m2 K 0.38. Vzhledem k nízké pořizovací ceně a výborným izolačním vlastnostem, ušetříte hned dvakrát. Jednorázově při koupi haly a dlouhodobě na provozu.

 

Dlouhá životnost a žádná údržba

Izolované montované haly jsou ošetřené galvanickým zinkováním, které zahrnuje 55% hliníku, čímž zajišťuje až 7x vyšší odolnost vůči klimatickým vlivům a korozi. Jsou 100% bezúdržbové a poslouží vašemu podnikání i přes 40 let.

 

Rychlá montáž a široká přizpůsobitelnost

Samonosná konstrukce zároveň umožňuje rychlou montáž i demontáž bez náročných stavebních příprav… Kotvení se provádí na připravený základ - betonové patky, základová deska. Montovaná hala má ale i další velkou výhodu. A tou je přizpůsobitelnost. Vyjma standardního šedo-bílého odstínu lakování, máte na výběr i z několika dalších. Sekční vrata o délce 3-5m lze na přání doplnit o elektropohon na dálkové ovládání, výjezd či vjezd s automobilem bude díky tomu mnohem pohodlnější a rychlejší. Mezi volitelné příslušenství dále patří dělící stěny, servisní dveře, úložný regálový systém a další.

Dodáváme jednoduché samonosné montované haly, dvojhaly, ale také přístavbové prvky v mnoha rozměrech, s nimiž můžete halu kdykoliv rozšířit tak, aby odpovídal aktuálním zvýšeným prostorovým nárokům. Kompletní ceník najdete zde.

Proč vyhazovat peníze za pronájem nebo stavbu zděné haly, když nemusíte? Ušetřete a objednejte si levnou montovanou halu s izolací, neomezenými možnostmi využití… 

 

Objednat pomocí objednávkového formuláře:

Jméno*
Zadejte vaše jméno

Příjmení*
Zadejte vaše příjmení

Telefon*
Zadejte vaše telefonní číslo

Email
Neplatný vstup

Adresa*
Zadejte vaši adresu

Mám zájem o:*

Zadejte o co máte zájem

Opište kód*
Opište kód
  Vygenerovat nový kódOpište správně kód!

Po odeslání formuláře Vás bude náš pracovník kontaktovat a dohodne s Vámi detaily objednávky.

 


 

 

Kontaktní formulář

Jméno*
Zadejte jméno.
Email*
Zadejte email.
Telefonní číslo
Neplatný vstup
Předmět*
Zadejte předmět zprávy
Zpráva*
Zadejte text zprávy.
Potvrďte:
Potvrďte, že nejste robot.