sk   en     de    pl    ru 

INFORMAČNÍ LINKA - 840 810 810

Zavřít X

Montované nezateplené haly

haly

haly2

haly3

 

Neizolované montované haly šetří vaše peníze i čas

Potřebujete rychle postavit vlastní skladové prostory, dílnu, hangár nebo třeba jízdárnu…? Nezateplené montované haly vám to umožní.  Navíc vám ušetří spoustu peněz, které by vás stál pronájem, koupě nebo stavba zděné haly.  Tím ale jejich výhody rozhodně nekončí.

Samonosné montované haly vynikají rychlou montáží s minimálními nároky na stavební připravenost. Kotvení se provádí na předem zhotovený základ, tzn. nejčastěji na betonové patky nebo základovou desku. Celou se dá díky tomu kdykoliv demontovat, přesunout a opětovně sestavit v novém místě, kde může hala plnit úplně jiný účel.

 

Maximální životnost i bez údržby

Ocelové montované haly s galvanickým zinkováním s příměsí hliníku (až 55%) jsou extrémně odolné vůči klimatickým vlivům, korozi a 100 % bezúdržbové. Životnost tak běžně dosahuje i více než 40 let. Vložená investice se vám tak mnohonásobně vyplatí.

 

Přizpůsobitelnost a mnoho modelů

Celý halový systém je navržený tak, aby se dal snadno přizpůsobit vašim individuálním potřebám. Místo původního šedo-bílého lakování si proto můžete vybrat z několika dalších odstínů. Totéž platí pro délku sekčních vrat, k dispozici v rozmezí od 3 do 5m. A za příplatek lze bránu rozšířit o praktický elektropohon na dálkové ovládání. Volitelné je rovněž doplňkové příslušenství v podobě dělících stěn, servisních dveří, úložných regálů…

Zateplené a nezateplené montované haly dodáváme v jednoduchém provedení, ale i jako dvojhaly. Včetně nástavbových modulů, s nimiž můžete celkovou plochu haly téměř neomezeně rozšiřovat podle vlastních potřeb a představ. Rychle. Jednoduše. Levně viz ceník.

Objednejte montovanou halu bez izolace za výhodnou cenu, ušetříte peníze, čas a využijte její široké možnosti i variabilitu na plno. Stačí nás kontaktovat.

 

Objednat pomocí objednávkového formuláře:

Jméno*
Zadejte vaše jméno

Příjmení*
Zadejte vaše příjmení

Telefon*
Zadejte vaše telefonní číslo

Email
Neplatný vstup

Adresa*
Zadejte vaši adresu

Mám zájem o:*

Zadejte o co máte zájem

Opište kód*
Opište kód
  Vygenerovat nový kódOpište správně kód!

Po odeslání formuláře Vás bude náš pracovník kontaktovat a dohodne s Vámi detaily objednávky.

 


 

 

Kontaktní formulář

Jméno*
Zadejte jméno.
Email*
Zadejte email.
Telefonní číslo
Neplatný vstup
Předmět*
Zadejte předmět zprávy
Zpráva*
Zadejte text zprávy.
Potvrďte:
Potvrďte, že nejste robot.