sk   en     de    pl    ru 

INFORMAČNÍ LINKA - 840 810 810

Zavřít X

Chcete rychle podnikat? Postavte si montovanou halu

27.2.2018

V posledních letech téměř skokově stoupl zájem o průmyslové montované haly. I v současnosti tento trend sílí a nedá se očekávat, že by se to v příštích letech změnilo. Pro podnikatele je totiž průmyslová montovaná hala ideální.

Číst dál...

Montované haly nabízejí skvělý prostor pro podnikání

5.2.2018

Některým lidem připadá montovaná hala jako prostě kus sbitého montovaného plechu. Jenže opak je pravdou. Dnes nabízejí montované haly vynikající podnikatelský prostor. Přesvědčíme vás o tom.

Číst dál...

Montovaná hala – výborné řešení pro jakékoli odvětví

montovaná hala

28.12.2017

Efektivní řešení skladových nebo výrobních prostor nabízejí v současnosti montované haly. Podnikatelé už v dnešní době prakticky neinvestují do klasických zděných výrobních nebo skladových budov, protože by se jim to vůbec nevyplatilo. Dávají přednost montovaným halám.

Číst dál...

Nejekonomičtější řešení výroby nebo skladování? Montované haly

29.11.2017

V současné době je vzhledem k ekonomické situaci velice důležité, aby výroba byla vždy na takovém místě, kde bude potřeba. Tedy tam, kde se dá vyrábět levně a s lacinými pracovními silami. Proto už dávno odzvonilo pevným zděným stavbám výrobních prostor. Naopak zelenou dostávají dočasné stavby jako montované haly.

Číst dál...

Jak snadno a rychle vybudovat výrobní provoz? Postavte montovanou halu

montované haly

30.10.2017

Jistě z dávnější i méně dávné minulosti velice dobře pamatujete, jak kdysi vypadaly tovární haly. Jednalo se o velké, složitě budované objekty, které zabraly spoustu místa. Jejich výstavba také trvala dosti dlouhou dobu. Dnes je ale trend přesně opačný, mít výrobní provoz hotový co nejdříve. Proto přicházejí ke slovu montované haly.

Číst dál...

Potřebujete firemní sídlo? Postavte si montovanou halu

12.10.2017

Kdybyste si za poslední roky porovnali, kolik firem si na klíč nechalo stavět zděnou budovu jako sídlo své firmy a kolik naopak využilo ke stejnému účelu již hotové prefabrikáty, dost možná, že by se jazýček vah vyhoupl ve prospěch hotových montovaných hal.

Číst dál...

Chcete halu pro výrobu nebo sklad? Nechte si ji smontovat

23.9.2017

Skladovací kapacity, podnikatelské sídlo, výrobní haly, to všechno si žádá adekvátní a dostatečně velké prostory. Budovat je ale svépomocí, nebo hledat a snažit se využít stávající prostory, případě je upravovat podle svých požadavků je časově dosti náročné. Mnohem jednodušší je nechat si na klíč postavit halu.

Číst dál...

Montované haly přinášejí podnikatelům mobilitu

7.9.2017

Kdysi se pro tovární provozy budovaly mohutné zděné budovy. Měly sice svůj význam i v průmyslové architektuře, ale jinak se jednalo o poměrně finančně nákladné stavby. Dnes už je trend jiný. Postavit tovární i skladové provozy s minimálními náklady. Ke slovu proto přicházejí montované haly.

Číst dál...

Jak se poprat se skladováním zboží? Pomohou montované haly

16.8.2017
 
Každý podnikatel potřebuje někde skladovat své zboží či výrobky. Mnoha aktivním lidem se ale zdá, že stavět zděný sklad je příliš velká investice, která se prostě nevyplatí. Velice by zatížila váš už tak dost napjatý rozpočet. Zbývá tedy uvažovat nad jiným řešením. Velmi dobrým nápadem jsou montované haly. 
 

Číst dál...

Průmyslové montované haly jsou žádaným zbožím

8.8.2017
 
Když si proberete situaci na trhu průmyslových staveb za poslední roky, zjistíte, že velice výrazně stoupla poptávka po průmyslových halách. Tento trend ovšem nadále pokračuje i v současnosti. Z jakých důvodů? V popředí tohoto trendu samozřejmě stojí především ekonomické důvody. Jaké?
 

Číst dál...

Montované haly se hodí do jakéhokoli oboru

2.8.2017
 
Chcete si vytvořit levný a přitom plně vyhovující výrobní provoz? Potřebujete skladovací prostory? Rádi byste si vybavili moderní velkou dílnu a nemáte kde? Nabízí se velmi snadné řešení v podobě hotových montovaných hal. Tyto systémy se bez potíží uplatní v mnoha různých oborech. Nepochybně i v tom vašem.
 

Číst dál...

Jak získat barevnou montovanou halu? Využijte vzorník RAL

25.7.2017
 
Pořizujete si montovanou halu pro výrobu, sklad, sídlo firmy, řemeslnickou dílnu nebo jakoukoli jinou provozovnu? V tom případě se určitě nespokojíte s šedí provozu. Typická kovová barva vám nebude stačit. Zatoužíte po barevné hale, třeba takové, která by dokázala vyjadřovat vaše firemní barvy. Připadá vám to nereálné? Jenže tohle není nejmenší problém.
 

Číst dál...

Jaké jsou výhody montovaných hal proti klasickým stavbám?

19.7.2017
 
Montované haly versus klasické stavby. V čem je plus a minus obou skupin? Když porovnáme klasické stavby a montované haly, dospějeme k názoru, že montované haly nabízejí celou řadu zajímavých výhod a proto jsou v poslední době tak populární. Probereme alespoň ty nejzásadnější. 
 

Číst dál...

Montované haly se praxi hodí na různé účely

13.7.2017
 
Jaké je využití montovaných hal v praxi? Velice různorodé. Většinou ale dominuje pracovní využití. Montované haly tvoří v podstatě nejjednodušší řešení rozmanitých druhů staveb. V mnoha případech mohou bez nejmenších potíží nahradit klasické zděné stavby a ukazuje se, že naprosto vyhovují i velmi náročným požadavkům.
 

Číst dál...

Montované haly jsou ihned připraveny k využití

6.7.2017
 
K čemu všemu se hodí montovaná hala? Jaké je její využití? V podstatě se dá bez nadsázky říci, že jde o prakticky neomezené využití téměř k čemukoliv. Záleží v podstatě na vás, k čemu halu potřebujete. Montované haly můžete velice snadno přesunout. 
 

Číst dál...

Montovaná hala může plně nahradit zděnou budovu

29.6.2017
 
Zajištění nebo stavba prostor pro podnikání představuje naprosto zásadní a značnou investici pro většinu podnikatelů. Stále častěji jsou proto využívány pro všemožné výrobní, skladovací i komerční účely montované haly, které mohou firmě pomoci ušetřit značné náklady – a to jak pořizovací, tak provozní.

Číst dál...

Levné montované haly mohou posloužit i jako velká garáž

22.6.2017
 
Do hotové montované haly se dá schovat ledacos. Můžete ji využít jako skladovací prostor pro uložené zboží své firmy, můžete v ní instalovat výrobu, uložit třeba stroje, ale také automobily. Existují i montované plechové garáže pro jeden i více vozů. Můžete tak třeba zaparkovat celou firemní flotilu aut.

Číst dál...

Zateplené montované haly přinášejí úspory

Úspory, to je slovo, které skutečně hýbe světem. Skloňuje se ve všech pádech. Šetří se doma, v práci, ve firmách. I proto řada firem dává přednost hotovým montovaným halám před stavbou zděných budov. Je levnější a rychlejší řešení, jak začít podnikat. Ovšem i v montovaných halách se dá docílit ještě větších úspor.

Číst dál...

Montovaná hala se dokonale přizpůsobí vašim potřebám

19.6.2017
 
Když porovnáme dnes využívané podnikatelské objekty s těmi, které firmy využívaly v minulosti, vidíme v posledních letech jednoznačný příklon k montovaným halám. Zatímco v minulosti firmy často sídlily v klasických zděných budovách, dnes je tomu naopak. Haly jednoznačně vedou.

Číst dál...

Montovaná hala vyřeší váš prostor pro podnikání

16.6.2017
 
Pronájem firemních prostor je často vysokou položkou v nákladech podnikatelů. Pokud chce mít někdo firemní prostory takzvaně na dobré adrese, nezbývá mu, než platit. A hodně. Je to ale zbytečné. Mnohem lepší je najít si na okraji města pozemek a ten koupit. Firma tak bude mít sídlo na vlastním. Ani budova nemusí být příliš drahá. Postačí dobrá montovaná hala.

Číst dál...

Montovaná hala se může stát elegantním sídlem vaší firmy

15.6.2017
 
Chcete si vystavět výrobní jednotku své firmy a doslova během několika dní začít vyrábět? Možná nechápavě kroutíte hlavou. Něco takového přece není možné, i když jako začínajícím podnikatelům by se vám to velice rodilo. Rozjezd podnikání totiž bývá těžký a nákladný. Podobná představa ale není nereálná.
 

Číst dál...

Zateplené montované haly se hodí pro sklady i podnikání

 
Montovaná hala? Prostě bouda z kusu plechu řekne si možná někdo naprosto neznalý věci. Přitom montované haly nabízejí v současné době hodně. Ani zdaleka nejde o žádnou jednoduchou boudu, pod kterou se prohání vítr, ale sofistikovanou stavbu, která dokáže i velmi účinně udržet teplo. 
 

Číst dál...

Zateplená montovaná hala nabízí širší využití

13.6.2017

V širokém spektru montovaných hal, které se nabízí, se dá vybírat z různých typů. Zcela jistě najdete takovou podobu haly, která dokonale vyhoví vašim požadavkům. Velmi žádané jsou v současnosti hlavně izolované haly. I budovy bez izolace jsou ale také v nabídce.

Číst dál...

Mobilní dům Superior, bydlení, které cestuje s vámi

12.6.2017
 
Stěhování za prací je stále aktuálnější otázkou. Někdy bývá ale problém, jak vyřešit v místě pracoviště bydlení. Možnosti se přitom nabízejí. Jednu z nich představují mobilní domy, které můžete přesouvat z jednoho místa na druhé. Není pak problém domluvit se na usazení domu třeba na pronajatém pozemku. 
 

Číst dál...

Základy pro mobilní garáž či montovanou halu

23.5.2017

Ocelové montované haly, mobilní montované garáže nebo třeba železné skladové kontejnery – všechny tyto objekty spojuje mobilita, snadná a rychlá realizace a nízké pořizovací i provozní náklady. Ačkoli jsou nároky na stavební připravenost v těchto případech minimální, vhodnou plochu pro jejich umístění samozřejmě potřebovat budete.

Číst dál...

Jak zvolit vrata pro výrobní halu?

22.5.2017

Návrh a pořízení optimálních vrat je v případě výrobních či skladovacích montovaných hal velice důležité. Vycházet je přitom nutné z povahy činnosti a účelu, pro které je montovaná hala určena a z toho, jak budou vrata používány. 
 

Číst dál...

Proč si zvolit bydlení v montovaném domě?

Ocelové montované haly jsou u nás již poměrně velmi běžné a majitelé oceňují rychlost realizace, nízké náklady i kvalitu a životnost. Naproti tomu montované domy – jinak velmi populární v západní Evropě a USA – se u nás zabydlují jen velmi pomalu.

Číst dál...

Výhody a nevýhody nízkoenergetických montovaných budov

17.5.2017

Nízkoenergetické montované haly a domy představují řešení, které je jednak ekologičtější a jednak méně nákladné na provoz než klasické budovy. Zásadním požadavkem je velice kvalitně provedená izolace, využívání obnovitelných zdrojů tepla, případně řízené větrání a podobně. 
 

Číst dál...

Jakým způsobem lze využít moderní montované haly?

17.5.2017

Modulární architektura se po celém světě rozmáhá a u nás je to zatím nejvíce patrno v podobě montovaných hal, které patří k nejoblíbenějšímu řešení výrobních, podnikatelských i jiných prostor. Pro montované haly svědčí celá řada výhod počínaje velmi nízkými náklady a rychlostí výstavby a velkou variabilitou a dlouhou životností konče. 
 

Číst dál...

Jak ušetřit na stavbě montovaného domu?

16.5.2017

Podobně jako u výrobních a podnikatelských montovaných hal je i u montovaného domu hlavní výhodou rychlost realizace a také snížení pořizovacích i provozních nákladů. Po tomto řešení tudíž často sahají lidé, kteří na nové bydlení spěchají a chtějí ušetřit. Je však možné výdaje ještě nějakým způsobem umenšit?
 

Číst dál...

Sekční vrata jsou ideální volbou nejen pro garáže

12.5.2017

 
Přemýšlíte, jak vyřešit vrata garáže, skladu nebo jiného objektu? Zřejmě nejvyužívanější a nejvýhodnější variantou současnosti jsou vrata sekční, které disponují vynikajícími vlastnostmi a pořídit je přitom můžete za velice přiměřenou cenu. Proč si však zvolit právě tuto možnost?
 

Číst dál...

Zděný dům, nebo montovaná dřevostavba? Výhody a rozdíly

11.5.2017

Chystáte se pořídit si dům, ale nevíte, jestli se přiklonit k tradiční klasice v podobě zděného domu, nebo raději zvolit moderní a stále populárnější montovanou dřevostavbu? Přinášíme vám výčet základních rozdílů, výhod a nevýhod, které byste měli vzít v potaz při rozhodování.
 

Číst dál...

Specifika obloukových a rámových montovaných hal

10.5.2017

Montované haly patří k nejvíce využívaným podnikatelským objektům. Mohou sloužit jako prodejní, výrobní, skladové i jiné prostory a díky příznivé pořizovací ceně a rychlosti realizace jsou vyhledávaným řešením u nás i ve světě. Existují dva základní konstrukční typy montovaných hal, rámové a obloukové – jaká jsou jejich specifika?
 

Číst dál...

Jaké jsou výhody montovaných hal a domů?

9.5.2017

 
Potřebujete prostory pro bydlení nebo podnikání opravdu rychle a chcete ušetřit vstupní i provozní náklady? Řešením mohou být moderní montované stavby, které se stávají stále oblíbenějšími díky různým výhodám oproti tradičním zděným výstavbám. 
 

Číst dál...

Panelové, nízkoenergetické montované dřevostavby

5.5.2017

Montované domy představují nový trend bydlení, ale skutečného rozmachu dosahují především ve vyspělých západních zemích – k nám se tento fenomén propracovává pomaleji a naráží občas na předsudky a lpění na tradicích, přestože se jedná o v mnoha ohledech velmi výhodné řešení.
 

Číst dál...

Podlahy z OSB desek

4.5.2017
 
OSB desky jsou materiál vyrobený z velkorozměrových třísek většinou jehličnatých dřevin. Tyto desky jsou používány zejména pro podlahy a vynikají pevností, stálostí tvaru a odolností. 

Číst dál...

Montované jezdecké haly

Potřebujete jízdárnu pro koně, ale nevíte, jaké zvolit řešení, abyste omezili výdaje a přitom získali odpovídající prostory? Řešením mohou být jezdecké montované haly, které splňují požadavek na minimální náklady a přitom mají potřebné vlastnosti pro tento typ užívání. 
 

Číst dál...

Jak je to se stavebním povolením u montovaných hal?

2.5.2017
 
Potřebujete dočasné nebo stálé prostory například pro skladování zemědělských materiálů, jako prodejní či předváděcí prostory a podobně? Velice výhodnou možností jsou v tomto případě tzv. montované haly, které mohou zastat bezpočet funkcí a účelů a jejich realizace je rychlá a jednoduchá.

Číst dál...

Výhody nízkoenergetických montovaných hal a domů

28.4.2017
 
Úspora energií na vytápění patří mezi klíčové pojmy v oblasti bydlení. Stále žádanější jsou proto takzvané pasivní a nízkoenergetické domy a budovy, které zcela zásadně omezují výdaje na vytápění, případně jsou dokonce energeticky soběstačné. 
 

Číst dál...

Možnosti montovaných dřevostaveb

27.4.2017

Dřevo jako stavební materiál obytných i jiných budov rozhodně nepatří minulosti, ale právě naopak. Ve vyspělých zemích je podíl dřevostaveb mnohem vyšší než u nás a tento trend k nám pozvolna proniká, ačkoli se stále dřevěné domy u nás podílí na celkové zástavbě jenom cca 2 procenty (oproti až 30 procentům v západních zemích). 
 

Číst dál...

Rozdíly mezi pasivními, aktivními a nízkoenergetickými domy

26.4.2017

V posledních letech můžeme tyto pojmy slýchat velice často. Mnohým lidem však jednotlivé termíny splývají do obecné představy budovy, jejíž vytápění a energetický provoz vyžaduje minimální náklady. Kritéria jednotlivých typů jsou však poměrně jasně vymezená. 
 

Číst dál...

Jak levně získat prostory pro kancelář?

25.4.2017
 
Potřebujete prostor pro své podnikání, ale nájmy kanceláří vám přijdou přemrštěné nebo nemůžete sehnat pronájem na vhodném místě a stavba vlastní zděné budovy nepřipadá v úvahu? Potom se musíte zaměřit na „alternativní“ možnosti, kterých je však naštěstí v dnešní době dostatek. 
 

Číst dál...

Příslušenství pro montované haly

24.4.2017

Ocelové montované haly se dnes používají skoro ve všech odvětvích podnikání. Sloužit mohou jako výrobní i skladovací prostory, prodejny, sportoviště a jízdárny, hangáry či garáže, dílny a jiná pracoviště i k mnoha dalším účelům. Výhodou je nejen nízké pořizovací a provozní náklady a rychlost realizace, ale také flexibilita.
 

Číst dál...

Sportoviště v montovaných ocelových či plachtových halách

21.4.2017

Ocelové montované haly a také mobilní plachtové haly jsou velice výhodnou variantou zastřešení pro různá sportoviště. V těchto halách je možné provozovat míčové hry, tenisové kurty, jízdárny pro parkur a podobně. 

Číst dál...

Jak se pokládá zámková dlažba?

20.4.2017

 
Zámková dlažba je pravděpodobně nejvíce využívaným typem dlažby a používá se jak na soukromých pozemcích, tak pro městské chodníky, cyklostezky, parkoviště a další plochy. 
 

Číst dál...

Jak vybrat vhodný materiál pro zateplení budovy?

19.4.2017
 
Potřebujete zateplit byt, dům, chatu, sklad, montovanou halu nebo jinou budovu? Velmi důležitá je volba vhodného izolačního materiálu. Zaměřit se musíme především na tloušťku izolačních panelů a na jejich složení. 
 

Číst dál...

Obloukové montované haly jako nejlevnější a nejrychleji dostupné prostory

18.4.2017
 
Potřebujete rychle sehnat například skladovací, prodejní nebo jiné prostory, ale nechcete investovat do drahých řešení? Velmi výhodou variantu v tomto případě představují samonosné obloukové montované haly
 

Číst dál...

Jak vytvořit optimální základy pro jednoduchou stavbu?

14.4.2017

Potřebujete vhodnou základovou plochu pro chatu, nepodsklepený rodinný domek, montovanou halu, garáž nebo jinou stavbu, ale nevíte, jakým způsobem je ideálně vyřešit? 
 

Číst dál...

Nejčastější způsoby povrchových úprav kovů

13.4.2017
 
Má-li být kovový povrch dostatečně chráněn před působením nepříznivých povětrnostních podmínek a dalších vlivů, jako je zejména koroze, musí být patřičně upraven. Nejběžnějším způsobem úpravy povrchů je galvanické zinkování, které se používá např. u skladových kontejnerů, montovaných hal, plechových garáží a dalších plechových výrobků.
 

Číst dál...

Jaká jsou ideální vrata pro montované haly?

12.4.2017

Řešení vrat u montovaných hal má vysokou důležitost a je třeba při realizaci vycházet z použití haly a z nároků, jaké budou na hlavní vrata kladeny. Je třeba si ujasnit, zda budou vrata používány pro vozidla a případně pro jaká, zda budou sloužit k transportu materiálu, jaký důraz je kladen na jejich izolaci a zabezpečení a podobně.
 

Číst dál...

Montované haly jako výrobní prostory

11.4.2017
 
Montované ocelové haly jsou stále využívanější ve všech možných odvětvích. Sloužit mohou jako sklady, sportoviště, obchodní centra a obdobné stavební postupy se prosazují i při řešení obytných domů apod. Velmi využívané jsou také výrobní montované haly sloužící jako prostory pro dílny a pracoviště. 
 

Číst dál...

Montované chaty jako alternativní řešení oblíbené české stavby pro rekreaci

 
10.4.2017
 
Chaty a chalupy navštěvované pravidelně každý víkend, to byla zejména v dřívějších dobách součást tuzemského koloritu a zvyk, který dodržoval skoro každý zejména mezi obyvateli měst. Dnes už je sice chatařství poněkud na ústupu, ale stále se jedná o velice oblíbený způsob trávení volného času. 
 

Číst dál...

Oblouková, nebo raději rámová konstrukce montované haly? Co zvolit pro své podnikání

7.4.2017
 
Montované ocelové haly jsou dneska všudypřítomné a setkáváme se s nimi ve všech odvětvích. Uplatnění najdou jako sklady, garáže, prodejny, sportoviště, zemědělské budovy, obchodní centra, jízdárny, dílny, kanceláře a jiná pracoviště, ba dokonce i jako obytné stavby.
 

Číst dál...

Jaké jsou výhody a nevýhody montovaných staveb?

6.4.2017

Montované garáže, montované haly určené pro rozmanité komerční, skladovací a výrobní účely, ale i montované domy pro bydlení...
 

Číst dál...

Zateplené montované haly je možné využít i jako výrobní nebo prodejní prostory

5.4.2017
 
Potřebujete rozsáhlejší prostory pro své podnikání, výrobu, skladování nebo k jiným účelům? Montované ocelové haly mohou být právě oním řešením, které jste hledali. 
 

Číst dál...

Hledáte prostor pro dílnu či výrobnu? Lze jej sehnat i s minimálními náklady

 4.4.2017
 
Potřebujete vhodné prostory pro umístění své dílny, pracoviště, výrobny nebo podobně? Řešením mohou být tepelně zaizolované montované haly
 

Číst dál...

Montovaná garáž je levná a může vypadat jako zděná stavba

3.4.2017
 
Potřebujete umístit své vozidlo do bezpečí před zloději i před špatným počasím? Chcete místo, které byste mohli využívat jako kůlnu, skladiště nebo dílnu? Jednou z možností je samozřejmě výstavba klasické zděné garáže. Jedná se však o řešení zdlouhavé a finančně nákladné. 
 

Číst dál...

Levné a efektivní způsoby skladování materiálů, zboží i strojů a vybavení

Se skladovacími prostory je vždycky potíž. Pořízení nebo výstavba nových zděných prostor je finančně velmi zátěžovou situací a zdaleka nemusí vždy jít o nejlepší možné nebo vyhovující řešení. Možností, jak zajistit skladové prostory je naštěstí více.
 

Číst dál...

Z jakých materiálů jsou vyráběny montované haly?

Montované haly představují jedny z nejvyužívanějších podnikatelských a výrobních prostoru současnosti. Jedná se o jednoduché a rychlé stavby, které mohou díky flexibilitě a možnosti úprav sloužit prakticky k jakémukoli účelu – od prostých skladovacích prostor, až po specializovaná pracoviště a dílny.
 

Číst dál...

Praktické využití ocelových konstrukcí v architektuře a stavebnictví

S ocelovými prvky, rozsáhlejšími i doplňkovými se v současném stavebnictví setkáváme neustále. Ať už se jedná o nosné nebo kotvicí prvky, armatury, samostatné architektonické útvary, jako jsou balkóny, terasy, zastřešení, schodiště, přístřešky nebo i celé stavby, jako například plechové garáže, montované haly a podobně.
 

Číst dál...

Montované domy u nás stále nejsou příliš rozšířené – mohou přitom představovat nízkonákladovou alternativu bydlení

Montované domy jsou trendem za oceánem i v západních Evropských státech, u nás si však zatím přílišnou oblibu a důvěru nezískávají. V mnoha lidech vzbuzují dojem jisté provizornosti, což se právě neslučuje s tradiční představou domova. Rovněž jsou jim někdy vyčítány nedostatečné izolační vlastnosti – obvykle však neoprávněně.
 

Číst dál...

Mobilní řešení podnikatelských prostor může být levnou alternativou pro dočasné a sezónní účely

Potřebujete zastřešené prostory, které by sloužily jako dočasná sportovní hala, jízdárna, předváděcí hala pro zákazníky, skladiště, garáž nebo hangár nebo k jiným účelům? Sáhnout můžete po některém mobilním řešení, díky kterému značně omezíte vstupní náklady a získáte přitom optimální prostory pro vaše podnikání.

Číst dál...

Rámové a obloukové montované haly jako alternativní podnikatelské prostory

Montované ocelové haly jsou v poslední době stále vyhledávanější coby prostory pro různorodou podnikatelskou činnost. 
Díky snadné přizpůsobitelnosti, rychlosti montáže a nízkým pořizovacím nákladům zdatně konkurují klasickým zděným budovám a lze je použít jako výrobny, sklady, dílny, pracoviště, kanceláře, sportoviště, prodejní prostory i k mnoha dalším účelům. 
 

Číst dál...

Montáž ocelových hal

Montované ocelové haly mohou být často nejvýhodnějším řešením podnikatelských prostor, díky nízkým nákladům na pořízení i instalaci a dlouhé životnosti i při minimální údržbě. Pokud o tomto řešení uvažujete, bude vás jistě zajímat postup konstrukce. 
 

Číst dál...

Ocelové haly pro výrobu, skladování a podnikání umožňují omezit náklady za pronájem nebo stavbu prostor

Ke každému podnikání je zapotřebí adekvátní prostor, pokud se však jedná o činnost vyžadující prostory rozsáhlejší, může se jejich pořízení vyšplhat do vysokých finančních částek. 
 

Číst dál...

Jak na stavbu domu svépomocí?

 
Chystáte se postavit dům svépomocí? Máte možnost postavit si jej sami od základů nebo si nechat postavit hrubou stavbu a dům pak doladit svými silami. 
 

Číst dál...

Montované zateplené a nezateplené haly mohou být řešením problémů s prostorem pro podnikání

Shánění vhodných prostor pro skladování zboží, materiálu anebo jiné účely může být v dnešní době nejen komplikované, ale zejména drahé. Stavba vlastních zděných hal je časově i finančně náročná, pronájem je z dlouhodobého hlediska utápěním peněz. Existuje však nějaká rozumnější alternativa?
 

Číst dál...

Potřebujete rychle a levně prostory pro podnikání? Montované haly jsou odpovědí, kterou hledáte

Budování nových vlastních zděných prostor je finančně i časově velice náročné a pronajímání cizího objektu se z dlouhodobějšího hlediska taky stává černou dírou, do které nazdařbůh padají peníze, které byste mohli využít jinak. Jak však problém s prostory vyřešit? Odpověď je jednoduchá – montované haly
 

Číst dál...

Mobilní ocelové haly jsou ideální pro skladování zboží i mnoho jiných účelů

Montované nezateplené haly jsou velice výhodným řešením prostorů pro skladování stavebních materiálů, zboží, vybavení či zařízení. 
 

Číst dál...

Montované haly jako náhrada zděných pracovišť a skladišť

 
Montované kovové haly představují velice výhodnou alternativu pro podnikatelské prostory různého druhu. 

Číst dál...

Montované haly s izolací nebo bez pro bezpočet účelů

Shánění podnikatelských prostor je v dnešní době velmi časově náročné i nákladné. Existují však cenově výhodná a přitom velmi praktická řešení, která mohou oslovit především firmy, kterým záleží na úspoře vstupních nákladů.
 

Číst dál...

Montované haly jako řešení problémů s prostorem

Montované haly jsou dnes velice oblíbeným řešením zejména pro firmy, které hledají levné a rychle dostupné prostory k různým účelům a nechtějí se pouštět do stavby zděných objektů nebo utápět náklady za drahé nájmy v cizích prostorách.
 

Číst dál...

Potřebujete levné prostory k podnikání? Montované haly jsou možná to pravé

Sehnat v dnešní době za rozumnou cenu prostory pro skladování, podnikání apod. je poměrně značný problém. Stavba nových prostor může být astronomicky drahá a vysoké nájmy se při dlouhodobém využívání taky nevyplácejí.

Číst dál...

Mobilní montované haly jsou nízkonákladové a mohou sloužit k mnoha účelům

 
Potřebujete zajistit prostory pro své podnikání? Sháníte skladiště vybavení, zboží nebo materiálu? Montované kovové haly mohou být řešením, které hledáte.
 

Číst dál...

Levné zateplené haly jako levné řešení pro vaši firmu

 
Montované zateplené haly jsou ideálním a cenově výhodným řešením pro celou řadu účelů. Posloužit mohou jako pracoviště, sklady, díly, sportoviště, haly pro vozidla, kanceláře nebo výdejní prostory, předváděcí sály a podobně.
 

Číst dál...

Proč uvažovat nad koupí montované nezateplené haly

Potřebujete rychle a za rozumné peníze postavit halu pro výrobu, prodej, skladování materiálů nebo i k jiným účelům – např. jako sportoviště apod.? Montovaná nezateplená hala je pro vás jasnou volbou.
 

Číst dál...

Kontaktní formulář

Jméno*
Zadejte jméno.
Email*
Zadejte email.
Telefonní číslo
Neplatný vstup
Předmět*
Zadejte předmět zprávy
Zpráva*
Zadejte text zprávy.
Potvrďte:
Potvrďte, že nejste robot.