sk   en     de    pl    ru 

INFORMAČNÍ LINKA - 840 810 810

Zavřít X

Výhody montovaných hal

klh flach grau02 trek 27cmb

Montované ocelové haly jsou stále populárnější, protože svým majitelům šetří peníze, čas a přináší mnoho dalších neocenitelných výhod, které jsou u běžné zděné výstavby nemožné…

 

5 největších výhod montované haly

 

Šetří vaše peníze

Nejlevnější montovanou halu pořídíte už za pouhých 7 359€, viz ceník. Tedy zlomek toho, na kolik by vás stál dlouhodobý pronájem, nebo výstavba vlastní zděné haly. Jednorázově, ale i dlouhodobě tak ušetříte statisíce až miliony korun…

 

Jsou mobilní a rychle se montují

Montované haly jsou samonosné, sestavení tak nevyžaduje žádné složité stavební ani konstrukční úpravy, a je otázkou pouhých dní. Kotvení se provádí na předem připravený základ, nejčastěji v podobě betonové desky nebo patek. Plusem jsou téměř neomezené možnosti rozšíření podle aktuálních potřeb.

 

Přizpůsobíte si je podle představ

V sortimentu najdete jednoduché samonosné haly, dvojhaly a nástavbové moduly různých rozměrů, od malých až po velkoprostorové, s izolací z PU panelů i bez zateplení. Na výběr je rovněž z více barevného lakování.  Součástí jsou 3 až 5m široká sekční vrata s možností doplnění o elektropohon na dálkové ovládání pro pohodlný vjezd či výjezd bez nutnosti vystupovat z vozidla.

 

Mají široké možnosti využití

Ocelové montované haly nachází využití v průmysl, zemědělství a mnoha dalších oborech. Používají se k výstavbě výrobních i skladových prostor, stájí, jízdáren, sportovních hal, garáží, prodejen a kanceláří s krátkodobým či dlouhodobým vyžitím.

 

Jsou bezúdržbové a odolné

Konstrukce je ošetřená galvanickým zinkováním s příměsí až 55% hliníku, které je 6-7krát odolnější vůči klimatickým vlivům a korozi než běžné žárové zinkování. Montované haly si díky tomu hravě udrží stálý vzhled a i bez nároků na údržbu dosahují životnosti i více než 40 let.

Objednejte si montovanou halu, ušetříte peníze, čas a získáte další výhody - stačí nás kontaktovat.

Nahlédněte na www.levne-garaze.cz, kde nabízíme široký sortiment levných plechových garáží a mnoho dalšího.

Kontaktní formulář

Jméno*
Zadejte jméno.
Email*
Zadejte email.
Telefonní číslo
Neplatný vstup
Předmět*
Zadejte předmět zprávy
Zpráva*
Zadejte text zprávy.
Potvrďte:
Potvrďte, že nejste robot.